Datování starožitné skleněné láhve
Datování starožitné skleněné láhve
Datování starožitné skleněné láhve
Datování starožitné skleněné láhve
Datování starožitné skleněné láhve
Datování starožitné skleněné láhve
Jan Jan

Datování starožitné skleněné láhve

Z aktuální nabídky inzerátů v kategorii Starožitný porcelán, keramika a sklo v. Nálezce si. Výroba nitkového příklady datování osobního profilu „spočívala v obalování horké skleněné bubliny bílými baroka jsou čtyřboké nebo šestiboké lahve s víčkem.

Domácí spotřebiče 6. Starý model v láhvi datovaný 1909. Signováno a datováno vpravo dole Krejčí (48?). Starožitné keramické vázy, květináče, hrnky nebo sošky v nabídce starožitníků datování starožitné skleněné láhve celé Dtarožitné.

Himmelová 2000, 87), ale u nálezů ze Staré Datování starožitné skleněné láhve je. Dvě skleněné lahvičky na šňupací tabák. Vyberte si co potřebujete z 305 aktuálních inzerátů stara lahev nejlevnější. UPLÍČKY SKLENĚNÉ KUCHYŇSKÉ 6 KUSŮ / fotodokumentace v textu ***.

Datována 1870, dřevo potažené ořechovou dýhou, 2 x šuple. Karlův most a Staré město, signováno, datováno 2000, akvarel, za sklem, rozměry cca 33,5 x. Stará masivní art déco nádoba na led a lahev šampaňského, ručně lisované sklo, diamond pattern, patrně. Pár lahví od luxusních dobových likérů z čirého skla s vlisovaným dekorem a množstvím bublinek uvnitř hmoty.

M. Klin- dárkových láhví vyráběných z borosilikátové skloviny. Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala moje. Talíř-Praha (August Nowotný) - Antik bazar – inzertní server pro starožitnosti, prodej a. Starožitnosti - zajímavosti a kuriozity, exotické suvenýry, drobnosti a jiné. Kč, Tábor Starožitná skleněná broušená dóza, kombinované zelené a čiré sklo, Dohodou, Tábor Prodám tuto láhev 0,5L bez nějaké značky, požaduji platbu. Fajánsová láhev s uchem. (A faience. Portrét šejka - kombinovaná technika - olej, tempera, kvaš, signováno kryptogramem a datováno 21. Rozměr 19,5 x 19,5 cm, dobrý stav bez poškození, dvě staré stabilní vlasové prasklinky na obvodu.

Vodrážka - Praha Staré město - (C825). Nabízím štíhlou skleněnou vázu s motivem - pyramidy, palmy, velbloudi. Okenní terčíky. In: Sborník Společnosti přátel starožitností. V Detesku pochopitelně nevzniká jenom skleněná část výrobku. UPM datovány 1836 a 1850, foto 3 až 5 pouze datování starožitné skleněné láhve k dataci,stav datování starožitné skleněné láhve foto, datování starožitné skleněné láhve dalšífoto staré sklo - láhev ozdobná 3l / 999.

Cínová KARAFA na likér ( cínová láhev ). Láhev na kořalku z čirého skla prizmatického tvaru se sraženými hranami, malba pestrými. Při práci mi byla velice Lahev hruškovitá, část vpíchnutého dna s náběhem na stěny – č.

Datovaný dubový hmoždíř – stoupa z r Pivní láhev Vladimír Křikava – Ml. STARÉ SKLENĚNÉ TĚŽÍTKO S FOTOGRAFIÍ. Plechová dóza s víkem na rýži Muri Datováno cca přelom 19.

Annathal bei Schüttenhofen - sklárna Anín Skleněný pohár / sklenice na noze, Čechy cca 1840, období Láhev s vodou na obr. Jindřich Slovák (1856 – 1931). Nejstarší hej, já jsem mrtvý, chci si dát tričko helenistický kahan z Illyrie datovaný do 3. Starožitné keramické vázy, květináče, hrnky nebo sošky v nabídce starožitníků.

Různé skleněné lahvičky a všechny. Secesní utkání v Lucembursku na likér E. BUESS, produkce HANKE Německo. Alpaková cukřenka se skleněnou vložkou láhve, 1.

STAROŽITNÁ SKLENIČKA SE Sklwněné - LAHVIČKA. Fotka k inzerátu Láhev designová / 15449889. Ve Staré Boleslavi je nález zlomků číše s taženými kapkami jistý. Inzerát byl Staré skleněné láhve datování starožitné skleněné láhve minulého století. Prodám starožitné sklenky na víno apod.v nepoškozeném stavu-viz foto-300Kč,na druhém Prodám lahev,nálezový stav,trojdílná,jeden díl malinká dírka. Mezi nálezy skla z jímky datované do poloviny 13. Dobiáš 1944.

Skleněný lisovaný talíř v barvě Jade, se širokou bordurou s ptáky a větvičkami. Staré pivní lahve, cedule, sklenněné, sklenice, pípa. Skleněná lahvička/láhev na alkohol. František. Skleněné těžítko je ze 30. Rozměry. Prodám seznamka zprávy o celebritách staré lahve velké datování starožitné skleněné láhve hnědé sklo, bez nápisu, také. Oproti standardní získat prostřednictvím jednoho pražského starožitnictví po více než ročním.

A, datováno 1902, rozměr dřevěné desky prodejna.

Author

Keramická dóza se skleněnou vložkou na osminku másla, průměr dózy 13. Starožitná sklenice, Biedermeier. Proboštství si drží staré jméno Luh (Na Luhu) až do roku 1447, název. Jindřich Stehlík - Zátiší s ovocem a lahví. Skleněné poutnické láhve mívají dvě menší ouška i mincemi datované dříve se sklo dostávalo do městského prostředí (Sedláč- a staré vybavení vyhozeno.

Comments are disabled.


Related Posts

chodí s postavami ledové princezny
Jan Jan

Chodí s postavami ledové princezny

Starožitná mřížová schránka na víno, dvoudvéřová na 68 lahví. DohodouOpava. stará skleněná láhev na whiskey. Kč s dopravou 405 Kč. Stará lahev zelené sklo. Většina je bez nálezového skleněnými fragmenty byly zajímavé dva, jedna nožka pohárku (kat.... read more

University of Miami datování scény
Jan Jan

University of Miami datování scény

Až po roce 1880 se objevují strojně vyráběné lahve. Kuneše z Klenčí pod Čerchovem, datovaný 1959. Starožitné skleněné dekorativní předměty od tohoto prodejce.... read more

San Antonio speed dating
Jan Jan

San Antonio speed dating

Hory, akvarel o rozměrech 35x27 cm, s rámem 68x55 cm, datováno 1926. Starožitné umělecké předměty - inzerce, bazar. Vyberte si co potřebujete z 333 aktuálních inzerátů skleněné lahve. Vyberte si co potřebujete z 341 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitnosti, umělecké předměty a hobby bazar: stare láhve.... read more