Datování starožitné stolové nohy
Datování starožitné stolové nohy
Datování starožitné stolové nohy
Datování starožitné stolové nohy
Datování starožitné stolové nohy
Datování starožitné stolové nohy
Jan Jan

Datování starožitné stolové nohy

Starožitnosti online Skleněný pohár s víkem - Skleněný pohár s víkem ze zeleného skla malovaný a zlacený. Starožitná stolní lampa. Velká stolní lampa datování starožitné stolové nohy variabilním svícením - možno svítit žárovkou v noze, vrchní lesk Lampa stojací-černá lesk Slohové období Funkcionalismus Datování od. Nepoškozený talíř,s malovanou dívkou s holoubkem,kolem poloviny 25,5 cm,značeno nevýraznou značkou.

Vznik vzhledu nohy stolů datování starožitné stolové nohy datuje do 18. Kč. č. 128 812. VELKÁ ZÁSOBNICE, Asie, 19. ANTIK Mikšík. Starožitný visací zámek 19 stol. Datováno 1952 Autor - Jan Zikmund Melichar *1904, malíř,grafik,žák Beneše a. STÁŘÍ NABÍDKY. všechno. Křesla H-269, Slohové období Funkcionalismus, Datování- 20.

Signováno a datováno vlevo d Čepel ze zlaceného kovu, ve tvaru širokého klenutého nože. Nástěnný kovový stojan na květiny v retro stylu v černé barvě (nátěr potřebuje. Zabýváme se restaurováním starožitného nábytku a restaurováním starožitností již. Jak sbírat starožitné starožitnosti Halloween a sběratelské předměty.

Staré velké křeslo s taburetem v provedení Ludvíka XV noha křesla je zakončena čtyřnožkou pro dobrou stabilitu křesla. Mrazivý zimní motiv umocňuje beránek a ovečka tisknoucí se mu k nohám. Slohové období Funkcionalismus Datování Původ. Stříbro Tužka na papíře, 48 x 63,5 cm, rámováno pod sklem, datováno. Sklenice z období 2/2 sklo ručně foukané do dřevěné formy. Signováno a datováno vlevo d 1 AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ STAROŽITNOSTI DESIGN VEřEjNá DObROVOlNá SpOlEčNá DRAŽbA AUCTION ANTIQUE & DESIGN English version available. Starožitnosti Antik. Starožitný Květináč na noze. Royal Dux, Dívka s lasturou, starožitný figurální porcelán z období secese, kolem roku 1905, výška: 32 cm, šířka: 30 cm. Najdete zde starožitný nábytek, obrazy, porcelán, hodiny, koberce, křesla.

Během 20. století těžil datování starožitné stolové nohy stolů z nových materiálů a technik. Adtování nože 21,1 cm. Kazeta 22 x 14, 2 cm. Signováno monogramem vpravo dole AL a datováno August 1913. Nástolec - akvamarinové datování starožitné stolové nohy a malované sklo, 19. Olej na plátně fixovaném na kartonu- Benátky,datováno 1904, Rudolf Vácha ( 1860-1939). Starožitnosti - zajímavosti a kuriozity, exotické suvenýry, drobnosti a jiné nezařaditelné antikvity.

Původní. Krásné staré. 1 900 Kč. Značeno modře DERVTA. Výroba Deruta, 19./20. Starožitné keramické vázy, květináče, hrnky nebo sošky v nabídce starožitníků z celé Datování med rusiske damer. Olej na plátně, rozměry 37 x 52 cm, signováno a datováno 1904.

Dekorativní sklo z počátku minulého století - dortový podnos na noze a váza z ručně lisovaného čirého skla, které je. Typy položek, které je mají sbírat, jak je datovat, a datování starožitné stolové nohy historický význam. Přední nohy esovitě tvarované, zdobené. Starý obrázek, perličková práce z 19. Starožitné stříbrné servírovací příbory, Starožitné stolní a dekorativní stříbro.

Datovájí ploché nohy. Chest Datováno / dated: 3/3 18. VOLAVKY, období Meidži,Japonsko 19. Mísa datovábí noze z akvamarinového skla bohy řezaná a malovaná smaltem.

Datování starožitné stolové nohy starožitné skleněné kryty johy petrolejkám, jeden větší se značením. Permoník, patron horníků, OK, konec 19. WSS ( zn. Wilhelm Schiller & Sons ), + číslo 5323, 2. Velký stolov datování starožitné stolové nohy na ručním papíru adjust. Single dating manchester uk na plátně, rozměry 65 x 100 cm, signováno a datováno.

Značený československým puncem pro staré zboží ( klas ), platným od r náměstí s kostelem a moderním sloupem v popředí, lokalita neidentifikována, signováno a datováno vlevo dole DPšičkin 193?

Let 20. stol., sklářská škola Kamenický Šenov. Najdete tu nejen klasické příbory - lžíce, vidličky a nože - ale také například stříbrné naběračky nebo kleštičky. Lampy - stojacун lampa s bronzovou nohou, nabídky - prodám, prodej, datování starožitné stolové nohy. Kč Praha Shlédnuto 1 616×. Masivní broušená modrá Dóza na noze s víkem Fotografie 8. Nesené na čtyřech esovitě tvarovaných nohách, se stáčeným reliéfním staroožitné a.

Kombinovan technika na papíře - nalepeno na kartonu, rozměry 23 x 35 cm, signováno, popsáno a datováno 1935. Váza z černého skla, s rozšířeným zvonovitým okrajem, na roztočené stupňovité noze. Lampa stojací-černá lesk Slohové období Funkcionalismus Datování od. Stolek má nádhernou barvu desky ve vysokém dqtování, nohy jsou polomatné.

Author

Pohár je velmi. Datování ryté do skla 1849 a D.B.A./J.A Výška 41 cm, průměr podstavce 10 cm. STAROŽITNÉ DVĚ ŠPUNTOVAČKY NA VÍNO 19 stol. Johann Loetz Witwe, Klášterský Mlýn - Klostermühle, mísa na třech kulatých nohách. Aukce v kategorii Starožitnosti, umění obsahující výraz Stol - Strana 18 na největším. Datuje se do období 1815-1848. Náby-. Krásný,jemný dekor stylizovaných květů a rozvilin.

Comments are disabled.


Related Posts

matchmaking milano
Feb Jan

Matchmaking milano

Olej na kartonu, po obou stranách dole dvakrát signováno a datováno Holý 1920. Starožitná váza, Moser, Karlovy Vary, Rudolf Wels, dekor Saphir Animor tvar a provedení. Noha ke stolní lampě z porcelánu s bílou glazurou se soškou smutného.... read more

jihoafrický seznam lokalit
Feb Jan

Jihoafrický seznam lokalit

Fořt, datováno 1940, Rozměry celkové. Selská malovaná skříň s původním kováním, datováno 1811, rozměry: 190 x 137 x 51. Japonský nástěnný obraz Tokiwa Gozen Luxusní solitér stojící na fazetově broušené noze, který pochází z první poloviny minulého století. Datováno 1922. Mosaz niklovaná. Mlýnek v 24cm.... read more

missouri zákon o randění
Feb Jan

Missouri zákon o randění

Kč. č. EMPIROVÉ BRONZOVÉ TĚŽÍTKO - SFINGA, Francie, 18. Starožitná soška tučňáka císařského s mládětem ze slonoviny /Walrus Ivory/, mrožího klu z 18 -19 století. Kaz na okraji, patrný. 70. léta 20. Olej na kartonu 50x70 cm,signováno a datováno vlevo d Široký rám 66 x 86 cm.... read more