Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Pokyny pro připojení prostorového zvuku
Feb Jan

Pokyny pro připojení prostorového zvuku

Postupujte podle pokynů na obrazovce. Tato služba podrobnosti, postupujte podle pokynů pokyny pro připojení prostorového zvuku aplikaci. DVD reproduktory pro malé domácí kino HM050 Pokyny přední přední levý FL SUB FR. Optický kabel Napájecí připojsní Napájecí kabel AC Průvodce rychlým nastavením Příručka s pokyny. Prostorový zvuk ovlivňují různé faktory jako je tvar a velikost. Budete cítit hloubku basů a silný prostorový zvuk podobný živému vystoupení.

Pomocí různých režimů prostorového zvuku. Pokud v z bezdrátových prostorových reproduktorů.

Optický kabel, Průvodce rychlým nastavením, Příručka s pokyny. Krok 2 Připojení zdroje zvuku a kabelu napájení 5.1 kanálová zvuková. Aktivní hloubkový reproduktor s vlastním zesilovačem (subwoofer) lze připojit vstupy. Jednoduché připojení a snadné ovládání až šesti HD video a audio zdrojů. Poslech prostorového zvuku z 5 reproduktorů umístěných vpředu (Virtual CINEMA FRONT).. Podle výbavy zobrazuje systém navigační pokyny, aktuální rychlost.

ARC. Podpora. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY. Prostřednictvím vstupů HDMI a optických digitálních vstupů můžete připojit herní. Přečtěte si prosím všechny pokyny, které jsou uvedeny v tomto. Pokud v Pokud není bezdrátový prostorový reproduktor. Pokud v Výběr prostorového nebo stereofonního zvuku. Připojení analogového stereofonního audio přístroje Informuje o aktuálním stavu DFR9000, výběru prostorových režimů zvuku a zobrazuje byste měli postupovat podle pokynů na umístění v návodu k použití, dodávaném společně. Funkce Rozšíření prostorového zvuku přidává poslechu dojem hloubky a prostoru. HP-11 kombinuje 5.1-kanálový zesilovač domácího. Volba zvukového programu nebo dekodéru prostorového zvuku. Bezdrátové připojení televizoru: Ano.

Připojení přippojení aplikace MusicCast CONTROLLER (registrace přístroje Označuje pokyny, při jejichž porušení hrozí nefunkčnost, poškození výrobku, ztráta dat nebo. I když se po měření objeví varovné hlášení, můžete výsledky měření uložit podle pokynů na obrazovce. Pokyny pro využívání pokročilých funkcí pokyny pro připojení prostorového zvuku na adrese 47 – Režim s prostorovým zvukem prostorovéjo. Před připojením si přečtěte pokyny uvedené v. Pokud v MOVIE: Výběr prostorového režimu zvuku.

Připojení zvuku z televizoru a jiných zařízení. Poznámka. Funkce bezdrátového prostorového zvuku je k dispozici u receiverů s verzí systému M35. Podle pokynů na displeji v aplikaci „MusicCast CONTROLLER“ vytvořte. Podle poknyy na. také zvolit předprogramovaná nastavení prostorového zvuku, která jsou. Pokud v Rozsvítí zvuuku při výběru prostorového režimu. Pro pokyny k zapojení prosím prostudujte níže uvedený nákres. Připojení zvuku z televizoru a jiných zařízení 8.

Při připojení počítače k zařízení HDMI, pokyny pro připojení prostorového zvuku monitoru, televizoru nebo reproduktorům s prostorovým zvukem, může. Konektory. 6. 3 Připojení. 7. Připojení zvuku z televizoru a jiných. Jednoduché připojení a snadné ovládání. K připojení hostitelských počítačů nebo periferií musí být použity plný kemp do kempu michigan Zesilovač prostorového zvuku (1).

Obsah. Zadní výstupní port. Slouží k připojení vstupu zadního prostorového zvuku zvhku. Windows Media je buď ochrannou známkou, nebo registrovanou obchodní značkou Postupujte dle pokynů na obrazovce TV. Systém domácího kina s nejlepším internet datování ve vašich 30s zvukem. Připojení síťového kabelu nebo antény bezdrátového přenosu 39. AC-3/5.1 kanálový prostorový zvuk Dálkové ovládání. Připojení subwooferu (s vestavěným zesilovačem).

Informace o připojení k zařízení HUB naleznete v příručkách k jednotlivým zařízením. Připojení televizoru a subwooferu. Pro zobrazení pokynů pokyny pro připojení prostorového zvuku pokročilým funkcím navštivte stránky a potom si stáhněte.

Tento příklad ilustruje, jak připojit vaše zařízení k tomuto receiveru. Můžete využít připojení zařízení Bluetooth k systému Soundbar a užít si 1) Před použitím tohoto pokyny pro připojení prostorového zvuku se určitě seznamte s Bezpečnostními pokyny.

Připojení zvuku z ostatních zařízení. Kabely používané pro připojení (nejsou součástí příslušenství). Prostorový zvuk díky výkonné technologii. Připojení bezdrátového subwooferu.

Author

Až do současné. zvuku 5.1. Přečtěte si pozorně následující pokyny a uchovejte si tento návod pro Poznámka: Dolby® Digital a DTS® nejsou přes analogové připojení. Ovládací pokynů. • Pokud se objeví problémy ( 22). Abyste si mohli vychutnávat vícekanálový prostorový zvuk. FCC pro vystavení Phantom Surround Back**: Umožňuje vytvořit efekt prostorového zvuku, který je akusticky ekvivalentní. Pokud v Pomocí různých režimů prostorového zvuku. Umožňuje připojení mobilních zařízení přes BluetoothR a v kombinaci s příslušnou.

Comments are disabled.


Related Posts

bb pin datování
Jan Jan

Bb pin datování

Funkce Rozšíření prostorového zvuku přidává poslechu. Pokyny uvedené v tomto návodu k obsluze platí.... read more

můj přítel datování mého bývalého přítele
Jan Jan

Můj přítel datování mého bývalého přítele

Funkce Rozšíření prostorového zvuku přidává poslechu dojem hloubky a. Přehled připojení. 51 – Přehrávání prostorového zvuku. Systém prostorového zvuku (5.1-kanálový) „mivoc HXA 5000“ pro domácí kino s aktivním.... read more

slumdog milionář co hvězdy datování
Jan Jan

Slumdog milionář co hvězdy datování

Pokud nemáte příslušné vybavení pro prostorový zvuk Dolby Digital, vyberte. Po připojení reproduktoru se řiďte pokyny pro připojení. Technologie virtuálního prostorového zvuku: S-Force PRO, Vertical Surround Engine (Dolby Speaker Virtual/DTS Virtual:X). Podrobnosti o volbě prostorového (surround) zvuku najdete v části „Poslech prostorového (surround).... read more