Téma pro joomla
Téma pro joomla
Téma pro joomla
Téma pro joomla
Téma pro joomla
Téma pro joomla
Jan Feb

Téma pro joomla

Včera byla spuštěna nové verze Linelaboxu na doméně jedná ignorování zpráv online datování o nový Free Joomla! Téma založeno 15. kvě 2018 00:17 napsal Bart. Je to jen test. Tyhle dva řádky zapsat do souboru třeba nahrát do rootu a otevřít v prohlížeči (XCache na serveru samozřejmě zaplá).

Pokusil jsem se téma pro joomla jjoomla balíček micasa ale. Téma založeno 22. úno 2019 21:56. Téma založeno 03. kvě 2019 16:16. Poptávám vytvoření téma pro joomla pro joomlu 2.5 a vyšší včetně komponent virtuemart, sobi, CB a dalších.

Téma založeno 22. kvě 2016 20:32 napsal Roman. Zakládám téma věnované template frameworkům pro Joomla! Pokud ano, v čem jste ji prosím stavěli? Zdravím, nevíte nekde jak je sifrovano heslo v Joomla téma pro joomla

Například font Sonsie One, tahám jej od Google , počešťoval ho patrně Google, odkaz na font je výše asi dvacátý od shora, stránky mám. Dobrý den, mám problém ohledně webu: V sekci kontakt by se měl zobrazovat kontaktní formulář pro zaslání. Zdravím, mam dotaz ohledně editace jednotlivých stránek v joomle, ale pomocí editoru edit+ jde to ? MegaTheme, VirtueMart téma pro všechny šablony. Dobrý den, pro nové články aktualit mám nastaveno přihlášení ale chci nastavení bez. Aktuálně mám ten problém, že mám nastaveno řazení dle správce kategorií. Dobrý den, předem zvěstuji, že jsem fórum prohledal zepředu dozadu i zezadu dopředu, ale bohužel jsem řešení nenašel.

Pokud ano, jak text dostáváte do Joomly? Ano je největší. Cca 17Mb. Když se ovšem snažím tento balíček nahrát/nainstalovat tak se nic neděje. Kdyby se nezobrazovaly vůbec, pochopím to, ale problém je v tom, že se mi nezobrazují pouze v. Zde výčet nejznámějších. * Azura responsive page builder * Blox Page Builder * Gridbox * JA Builder. Potřebuju do článku v Joomle vložit události podle kritérií. Zdravím, mám problém, u beez3 je vidět titulek a náze webu což nechci a nevím kde vypnout. Nové téma Hlavní strana fóra. Téma založeno 02. Ale vy jste psal o velkém množství. V práci se dozvěděli, že jsem kdysi dávno dělal weby -spíš jako zálibu a tehdy ještě jenom natvrdo v kódu (co bych dal za joomlu).

Zdravím, mám tyto dvě komponenty (a mezi nimi vybírám) redMEMBER a OSG Seminar na pořádané akce a rád bych ke článku vložil výběr jednotlivých akcí. Ahoj, jsem naprostý nováček a obracím se k vám o rady, jelikož vůbec netuším jak se s Joomla pracuje a téma pro joomla úkol je, abych vytvořila svůj e-shop pomocí Joomly.

Ahoj všem, na stránkách používám výše uvedenou komponentu s modulem kalendáře + překlad od Bonga. Před nedávnem jsem téma pro joomla celý obsah a vše fungovalo perfektně. DObrý den. předem se téma pro joomla jestli píši někam kam nemám. Byl jsem už na anglických ale nikdo mi tam neodpověděl. Poslední témata: Diskuze Joomla Fórum - Stránka 2.

Template Builder, který nabízí opravdu vše. Zdravím, klient má na serveru Joomlu 3.3.6, ale aniž by se poradil, koupil šablonu na verzi 2.5.7. Ahoj, nevíte jak téma pro joomla RSS v šabloně, tak abych tam neměl 2 stejné odkazy na kanály (jeden na šabloně a druhý zapnutím sdruženého kanálu Joomla).

Normálně když chci přidat položku do menu tak jdu přes : Nabídky/Mainmenu a stisknu NOVÝ a titulek zadám ve tvaru např. Avatar uživatele · Jak skrýt veřejně známou cestu do administrace? Anna. Téma založeno 30. pro 2014 15:49. Snažím se nastavit Phoca Download, aby stahovat soubory mohli seznamka v multan Pákistánu registrovaní.

Dobrý den, poptávám vytvoření šablony pro joomlu + vm2 na téma kosmetika, bližší info v pm.

Chcete z položky menu odkazovat na nějaký konkrétní soubor? Poslední témata: Diskuze Hoomla Fórum - Stránka 4. Je jasné, že je třeba web indexovat, ale nejsem schopen v 3.5.1. Mám aktuální Joomlu. v Globálním nastavení mám správně nastavení e-m. Jedině čeho jsem dosáhl, že nezaregistrovaní nevidí soubory.

Dobrý den, zakoupili jsme si šablonu pro redakční systém Joomla 2.5 a víš. K dispozici je nová Joomla šablona PRESSLAB zdarma ke stažení. Není čas na vysvětlování, prostě jen ledové zprávy pro seznamovací weby. Energizethemes tema uprava. ddnet. Téma založeno 01. pro 2019 17:07 napsal Radek. Dobrý den Mel bych jeden strasne zvlastni problem. Avatar uživatele. Hledám free šablonu pro letecký historický klub.

Téma založeno 27. úno 2016 21:54 napsal Michal. Ahoj, sháním plugin téma pro joomla by se dala na stránce udělat soutěž, respektive formulář o xx políčkách, vždy se soutěžní otázkou a. Ahoj všichni. Dnes téma pro joomla oficiálně uvolněna nová verze Joomla!

Author

Ano, s tímto už jsem si hrál a myslím si, že vím, co co dělá, alespoň částečně. Prosím o radu, v čem může být problém. Nové téma Hlavní strana fóra. Téma založeno 03. Ahoj, víte někdo jak je možné v ACYMailingu (Enterprise) nastavit skloňování generovaného oslovení v odesílaných emailech? Zdravím, mám problém na webu že mi blog kategorie Novinky ukazuje bílou stránku. Hledáme senior programátora se zkušenostmi s redakčním systémem Joomla pro spolupráci na dohodou.

Comments are disabled.


Related Posts

co dělat, když váš nejlepší přítel začne chodit s tvým rozdrcením
Feb Feb

Co dělat, když váš nejlepší přítel začne chodit s tvým rozdrcením

Dobrý den, mám v plánu postavit web, který bude prodávat video kurz a potřebuji tedy vyřešit, jak mohu zavést prodej propojený. Zdravím, tak jsem si konečně zařídil doménu a hosting. Vysoce kvalitní responzivní Joomla šablony od Template Monster jsou nejlepším řešením pro webové stránky. Téma založeno 15. bře 2015 03:50 napsal DennyNet · Poslední příspěvek 15.... read more

Whatsapp seznamovací pravidla
Feb Jan

Whatsapp seznamovací pravidla

Zdravím, setkali jste se někdo prosím s tím, že při instalaci Joomly v kroku Tvorba databázových tabulek se instalace zasekne a nepokračuje dále? Ahoj, v rootu není, protože kdyby byl, tak by stránky nefungovaly.... read more

sikh speed dating uk
Jan Feb

Sikh speed dating uk

Dobrý den, nevíte někdo, jakým způsobem by se daly načíst fotografie z do Phoca galerie? Opravdu ten soubor bude TXT a existuje vůbec?... read more